Aktorė

„Yra tik du būdai gyventi.

Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna.

Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas.“

                                                                                                                     [Albertas Einšteinas]

,,Nors kąsnelį gavus, kaime vištos paragavus,

Kad užkandus vieną žąsį, kaip per pusryčius anąsyk“…

 

Pasak darželio auklėtojos, po šių ištartų keturmetės mergaitės žodžių, grupiokai, susirinkę tevėliai, sesės, broliai sustingo akimirkai, stojo tyla, ir atidžiai visi klausė, stebėdami  laputaitės atliekamos rolės…Мatyt  čia ir buvo pirmosios vaidybinės gijos stebuklo užuomazga.

Mokykloje 11-12 klasėje teko įkūnyti mokytojos vaidmenį spektaklyje ,,Dienoraštis“, kuriame  jaučiausi puikiai, vesdama pamokas, bendraudama, guosdama savo auklėtinius, tarsi turėčiau didesnės gyvenimo patirties už savo klasiokus 😉

Teatras  – tai stebuklas, kuomet gali žvilgsniu, žodžiu ar net tyla prisiliesti prie žmogaus sielos gelmių ir suteikti jam galimybę pažvelgti kitaip į kasdienybę, atrasti paprastuose dalykuose didžiausius vertybių klodus.

Retsykiais pagaudavau save svajojančią, kaip mane, einančią gatve, vėjui kedenant  šviesias garbanas, sustabdo priešaky ateinantis kino/teatro režisierius  ir … pasiūlo vaidmenį.  Ši vizija  mane  lydėjo daugelį kartų, daugelį metų. Bet gyvenimo keliai vis driekėsi kažkur šalia: koordinavau kūrybinius projektus, daugiau nei per 20 m. mane lydėjo tautinių šokių kolektyvo veikla, choras, istoriniai šokiai, dainos. Jutau, kad mano gyvenimo kredo- „gera daryti kitiems gerą!”. Gal  todėl ir laisvalaikio pomėgiai buvo susiję su gerų emocijų dovanojimu kitiems. Šokis – buvo atgaiva sielai, puikių emocijų šaltinis tiek sau, tiek ir publikai.

Ir štai gyvenimo stebuklas  įvyksta- 2017 m. rudenį  režisierius Šarūnas Kunickas susistabdo mane, skubančią  miesto takeliu (lygiai taip pat, kaip iš mano vizijos), bei pakviečia  į ,,Žaliaduonius“  išbandyti save teatre. Bluosto nesudėjau pernakt- tokia  neapsakomai laiminga buvau.

2018m. balandį pristatome scenarijaus autoriaus ir režisieriaus Š.Kunicko  premjerą  ,,Laiškas smėlyje“  (esu  Moters vaidmeny).

2018 m. lapkritis.  J.Šarkaukas  ,,Už tave to padaryti negaliu“ ( dukra Eglė)

2019 m. sausis. Gi Fuassi pjesė ,,Tėvo kalba” (Motinos vaidmuo)

2019 m. gruodis. spektaklis  ,,Raganiukė, kuri norėjo šokti” (ežiukas)

 

Aš vis dar tikiu stebuklais!

 

Rašyti komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.